معرفی مستر پلاس

برند مسترپلاس متخصص در تولید تجهیزات لوکس توکار آشپزخانه می‌باشد. ردپای مفهوم سوئیسی در محصولات مسترپلاس با نگاهی به جزئیات بکار رفته در پروسه طراحی تا تولید بیانگر وجه تمایز ما از سایر رقبا می‌باشد. برندهای سوئیسی به دلیل ظرافت نظر و نگاه جزئی نگر در طراحی محصولاتشان همواره جایگاهی خاص در ذهن لوکس پسندان دارند. برند مسترپلاس فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ با همکاری شرکای صاحب نام اروپایی خود در ایران آغاز نموده است. برند مسترپلاس داری سبد وسیعی از محصولات همچون فر، مایکروویو، کشوی گرمکن، هود و اجاق گاز می‌باشد. همچنین در تنوع محصول از لحاظ رنگ و طرح توانسته است توجه افرادی که به جزئیات اهمیت می‌دهند را جلب نماید. برند مسترپلاس خود را موظف به کسب رضایت مشتریان محترم خود می‌داند در این راستا تمامی محصولات مسترپلاس دارای حمل، نصب و راه‌اندازی رایگان می‌باشند به علاوه تمامی محصولات دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲۳ ماه خدمات پس از فروش ناب سرویس می‌باشند. مسترپلاس برندی است برای آن دسته از افراد که زیبایی، کارایی، دوام و در عین حال لوکس بودن را مد نظر خود دارند.

امروز ما را به عنوان یک برند متخصص محصولات توکار آشپزخانه می‌شناسند که برای مخاطبان لوکس پسند‌ ایده‌های خلاقانه دارد.

ویژگی‌ها

تکنولوژی

تکنولوژی

در جهان صنعتی امروز، تکنولوژی بخشی جدانشدنی در بهبود حجم و کیفیت تولیدات است. در همین راستا برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مشتریان، با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته تولید در مسترپلاس، می‌کوشیم تا نیاز مصرف کنندگان ایرانی را در کمترین زمان ممکن برآورده سازیم.

طراحی

طراحی

توجه به جزئیات در طراحی یک هنر است، هنری که بخشی از رسالت مستر پلاس را رقم می‌زند. طراحی مدرن و خلاقانه با الهام از فرهنگ سوئیسی و با توجه به نیاز مصرف کنندگان خاص ما، عاملی مهم در بهبود کیفیت، زیبایی، کارایی و ماندگاری محصولات مسترپلاس محسوب می‌شود.

کیفیت

کیفیت

حفظ و بهبود مداوم کیفیت، مهم‌ترین رکن بقای مستر پلاس در طی سال‌های فعالیت خود بوده است. کلیه مراحل ساخت محصولات تولید شده توسط مسترپلاس با استفاده از روش‌های جامع و نوین کنترل کیفیت می‌باشد، به‌طوریکه تمامی محصولات مجوعه با برخورداری از استاندارهای معتبر جهانی عرضه می‌شوند.

خدمات

خدمات

تأمین رضایت خاطر مشتریان، نخستین ارزش پذیرفته شده در کلیه سطوح سازمانی ماست. تعهد کامل مجموعه مسترپلاس به ارزش یاد شده، موجب شده است تا گارانتی و خدمات پس از فروش محصول، به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین وظایف شرکت به طور همه جانبه و کامل به مشتریان ارائه گردد.

خلاقیت

خلاقیت

مستر پلاس مسئولیت خود در قبال مشتری را فراتر از ارائه محصولات باکیفیت دانسته و خلاقیت در طراحی و تولید را سرلوحه کار خود قرار داده است. تأکید مجموعه مسترپلاس به خلاقیت در تولید و همچنین نوآوری در طراحی، این امکان را به محصولات‌مان داده است تا در کنار برندهای مطرح جهانی به رقابت بپردازند.

تخصص

تخصص

تجربه اندوخته شده از سال‌ها فعالیت در امر تولید تجهیزات لوکس توکار آشپزخانه، تخصص، سرعت، دقت و رضایت مشتریان را برایمان به ارمغان آورده است. بهره‌‌گیری از زبده‌ترین کارشناسان با تجربه و متخصص در واحدهای فنی و پشتیبانی مجموعه مسترپلاس نشان‌دهنده میزان اهمیت تخصص در نظر مدیران این مجموعه است.

افتخارات

مسترپلاس در راستای رسالت خود مبنی بر ارائه محصولات لوکس توکار آشپزخانه توانسته است با اخذ گواهینامه‌های تخصصی در زمینه تجهیزات آشپزخانه از برندهای مطرح و سرشناس اروپایی به تحکیم جایگاه خود اهتمام ورزد.

طراحی و ارگونومی به روز محصولات ما با الهام از فرهنگ سوئیسی باعث شده است تا همواره ارائه‌ای شایسته از محصولات را برای کسانی که به دنبال آشپزخانه‌ای لوکس هستند را خلق نماییم.
شناخت کامل ما از ویژگی‌های آشپزخانه در کنار تعهدمان به کیفیت خدمات باعث شده است که مخاطبان ما را به عنوان یک انتخاب متمایز در حوزه محصولات توکار آشپزخانه بشناسند و به دیگران معرفی کنند.

همکاران تجاری

مسترپلاس از آغاز فعالیت خود توانسته است همکاری نزدیک، با فعالان صاحب نام اروپایی در حوزه تجهیزات آشپزخانه داشته باشد که در میان آنها می‌توان به نام های SCHOTT، Orkli، SABAF، DEFENDI  اشاره نمود.

defendi | logo
Orkli | logo
sabaf | logo
schott