معرفی ناب سرویس

برند ناب سرویس از پیشگامان در حوزه ارئه خدمات پس از فروش با داشتن سابقه درخشان و سطح پوشش گسترده در کل کشور می‌باشد که با هدف رفاه حال مشتریان و ارتقاء جایگاه والای مصرف‌کننده ایرانی همواره تلاش نموده است و مفتخر است که در این مدت توانسته‌است اطمینان و اعتماد مصرف کنندگان را جلب نماید.
شایان ذکر است تمامی محصولات مسترپلاس با ضمانت‌نامه رسمی ناب سرویس تقدیم مشتریان محترم می‌گردد و نصب محصولات مسترپلاس توسط ناب سرویس کاملا رایگان می‌باشد.

« جهت دسترسی سریع به نقشه نصب و دفترچه راهنمای محصولات مدل محصول مورد نظر را جستجو نمایید»

معرفی | ناب سرویس

شرایط نصب و راه اندازی

جهت نصب و راه اندازی دستگاه خریداری شده تنها کافی است پس از تماس با شماره ۲۷۰۸-۰۲۱ ، شماره سریال مندرج بر روی جعبه را اعلام فرمایید تا در اولین فرصت تکنسین شرکت جهت نصب و راه اندازی که به صورت کاملا رایگان انجام می شود، به محل اعزام گردد.

نکته مهم: لطفا نام محصول خود را در قسمت پایین جستجو نمایید تا ابعاد محصول و محل نصب در کابینت را در قسمت راهنمای استفاده دریافت نمایید تا محل نصب، قبل از مراجعه سرویس‌کار آماده باشد.
توجه:

  • در هنگام خرید توجه فرمایید بسته بندی دستگاه به هیچ عنوان باز نشده باشد.
  • از نصب دستگاه توسط خود و یا تکنسین غیر مجاز بپرهیزید. در صورت باز شدن کارتن و یا نصب دستگاه توسط تکنسین غیر مجاز، ضمانتنامه دستگاه باطل خواهد گردید.
  • پیش از استفاده از دستگاه، دفترچه راهنمای محصول با دقت مطالعه گردد.

شرایط حفظ و نگهداری

  • اگر دستگاه خریداری شده بعد از مدتی دچار مشکل گردید تنها با واحد خدمات پس از فروش به شماره ۲۷۰۸- ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت تکنسین مجاز به محل اعزام گردد.
  • برای نظافت محصول پس از پخت پز، مطابق راهنمای درج شده در دفترچه محصول اقدام فرمایید.

پشتیبانی

تمامی محصولات مسترپلاس با ضمانت نامه رسمی ( ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲۳ ماه خدمات پس از فروش) ناب سرویس تقدیم مشتریان محترم میگردد.

جهت دریافت هرگونه راهنمایی در خصوص دستگاه خریداری شده، تنها کافیست با شماره  ۲۷۰۸- ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

مشتریان محترم برای ثبت درخواست های خود علاوه بر تماس با شماره ۲۷۰۸-۰۲۱ می توانند از طریق پیام رسان های تلگرام و یا واتس آپ به شماره ۰۹۲۱۹۵۶۱۴۰۸ تنها به صورت ارسال پیام اقدام فرمایند

صدای مشتری

مشتریان محترم در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد، میتوانند پس از تماس با شماره ۲۷۰۸- ۰۲۱ و وارد کردن داخلی ۳،  بصورت اتوماتیک در هر لحظه از شبانه روز نسبت به ثبت آن اقدام نمایند و این اطمینان را داشته باشند که نظرات آنها در تیم های تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.